Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs társadalmi ellenőr...

Miért nincs társadalmi ellenőrzés a pszichológia és hatása felett? A többi lent.

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy pl. egyes egyetemek (itt gondolok azokra amelyek nyugaton képviselik a multiszexualitást), olyan nézeteket terjesztenek, amelyek károsak az erkölcsöt és tradíciókat, hagyományokat tisztelő emberekre nézve.

Ezen dekadens és züllött egyetemek tanításukkal züllesztik más országok lakosságának erkölcsiségét, lelki egészségét, jövőjét, társadalmi tisztaságát. Itt gondolok pl.az angliai egyetemekre. Bár nem voltam hallgatója egyetlen angliai egyetem pszichológiai előadásán sem, mint hallgató, de azt látni, hogy Angliában az erkölcsösség akut rákdaganatban tobzódik, azért, mert Angliát erkölcsi ellenőrzés nélkül nemi abberált angol pszichológus professzorok, más egyetemi tanárok, pszichiáterek, pszichológusok fertőzik beteges hajlamaikból fakadó degenerált tanításaikkal.

Azt a következtetést levonhatjuk, hogy az angol egyetemek pszichológia professzorainak , más tanáraiknak, oktatóiknak általuk terjesztett tanaik károsak lehetnek pl. a mi Magyar Nemzetünkre, ha azokat áttelepíttetik azokkal a pszichológus tanítványaikkal, akik ott, Angliában tanultak, de később Magyarországon praktizálnak.


Szerintem Magyarországon nem szabad elfogadni semmilyen angliai egyetem által kiállított pszichológusi és más orvosi diplomát sem, akkor ha valaki ilyennek jelentkezik Magyarországon munkára bármely rendelőintézetben, kórházban.



2017. jan. 18. 21:54
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
A társadalom szándékos veszélyezése az szervezetten működik. Olyan egyénekből összetevődött csoportok által melyek célja a hagyományos kultúrák, értékrendszerek pusztítása, hogy így teret nyithassanak egy új társadalmi rendszerlétnek, mely általuk felülvezérelt és ellenőrzött, hogy így az új és általuk létrehozott mesterséges közösség teljesen ellenőrizhető, irányítható legyen saját alantas érdekeiknek megfelelően.
2017. jan. 26. 00:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!