Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek diagnózist állítani a másikról? Én depressziós? 35/N

Figyelt kérdés
Volt egy munkahelyem, ahol egy gondnok féle, olyan mindenes emberke, állandóan azzal jött el, hogy én depressziós vagyok és elmagyarázt, hogy mit kéne tennem, hogy kijöjjek ebből. Tiszta röhely. Sosem kértem tőle tanácsot és nem is mondanám magamról, hogy depressziós vagyok. Az hogy nem vagyok elégedett az életemmel, a státuszommal és boldogtalan vagyok, még nem jelenti azt, hogy depressziós lennék. Az egészségi állapotra igaz hogy kihat a lélek is, meg fordítva, de ne akarjuk már a másikra rádumálni, hogy mentálisan rotyi. Annyi bántó dolgot hallottam ott vissza, hogy inkább ott is hagytam a munkát. Az a baj, ami utánna jött másik munkahey ott is kikezdtek, afax ki van. Persze, hogy ezek után az ember inkább elzárkózik mindenkitől, mert baro.mságokat kezdenek az emberek beszélni róla és mindenet meg tudnak magyarázni. Kit érdekel, ha nem kérek meg rá senkit? Miért ítélkeznek az emberek és miért aggatnak diagnózisokat a másikra? Mert enm átlagos és nem az elképzelésnek megfelelő a viselkedés? És? Akkor mi van? Az csak bolond lehet, vagy mentálissan rogyi?
2017. jan. 24. 19:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A másik helyen nem mondták rám, hogy depressziós vagyok, hanem belém kötöttek, hogy lassú vagyok meg nem vagyok elég kommunikatív, meg haonló hü.lyeségek. 2 kib.axott nap után jelentést adtak le rólam a vezetőség felé, még próbaidős voltam, ott is én mondtam fel, mert ez egy vicc. Érdekes az előtte lévő helyen több, mint 1 évig megfeleltem, az ottani vezetőség nem panaszkodott rám. Szánalmas az egész, időt nem adnak, nem ismernek, de ítélkeznek. Kívánom az ilyen embereknek, hogy kerüljenek hasonló helyzetbe és akkor megnézem őket mennyire lesznek a helyzet magaslatán. Kritizálni nem nehéz, azt én is tudok, meg ítélkezni, ezt könnyebb, mint egy csöppnyi segítséget adni a másiknak. Undorító!
2017. jan. 26. 14:26
 12/12 A kérdező kommentje:
Üzenet küldéssel valami gubanc van, elsőt úgy láttam nem küldte el, írtam msodikat és azt átom elküldte az elsőt is... Lol!
2017. jan. 26. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!