Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én most akkor depressziós vagyok?

Én most akkor depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,

-gyerekkorom óta kényszerbeteg, bár erről egy darabig leszoktam, de most újra visszatérnek ezek a muszáj megcsinálnom ezt dolgok..

-voltam anorexiás és bulimiás 13 évesen, szerencsére ebből kigyógyultam

-folyton stresszes vagyok és nagyon türelmetlen

-fél éve véget vetettem egy 3 éves párkapcsolatnak mert a barátom ütött és kisajátított magának..azóta van egy másik srác 4 hónapja, de azóta nem tudok megbízni senkiben és nem tudok ragaszkodni sem.(a volt barátomat rengeteg alkohollal hevertem ki aki azóta is fenyeget)

-egyetemen tanulok, de rájöttem, hogy egyáltalán nem érdekel a szociális szféra, csak magam miatt mentem arra a szakra, hogy jobban megismerhessem mi is zajlik bennem, nem hogy mások bajaival is én foglalkozzam, szóval utálom csinálni..de ha abbahagyom meg fizethetek..

-ezenkívül minden nap sörözök.és sokat cigizek.kivételes napokon nem.., de egyedül.Folyton sírok és a múlton rágódok(utána egy időre megkönnyebbülök), persze ezt nem mutatom, csak ha egyedül vagyok.

-alvászavarom van, van hogy napokig nem alszom szinte semmit, napi 1-2 órát szoktam mostanság


a fentieket nem veszik észre más emberek..ezek az én sajátos problémáim..de egy barátomhoz sem tudok már fordulni hogy segítsen..:( néha már azon gondolkozom, ha ezt folytatom mi lesz velem 10 év múlva..kihez fordulhatnék?


2017. jan. 3. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Van hangulatingadozásod? Lehangoltság? Önértékelési zavarok? Tanácstalanság? Figyelemzavar? Kedvtelenség? Beszűkült érdeklődés? Lassúság? Emésztési zavarok? Étvágyzavar? Gondterheltség? Ingerlékenység? Szédülés? Halál gondolat? Testtömeg változás? Érdeklődés elvesztése? Örömre való képesség elvesztése?


Bocsi hogy ilyen sokat írtam. Ha gondolod nekem nyugodtan írhatsz!

2017. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!