Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Szoval 15 eves lany vagyok es egyre furcsabbnak erzem magam

Kezdjuk ott a tortenetet hogy apam tobb mint 10 eve elhagyott minket,anyummal es tesommal elunk 3an

Az elhagyas utan anyum sokszor korhazban volt,neha egy hajszalon fuggott az elete es ezekkel mar akkor tisztaban voltam mert mindig elmondta nekunk a dolgokat..nem egyszer lattam sirni apam miatt akit termeszetesen gyulolok

Nagyon agressziv alkat is volt, volt olyan hogy a falhoz akart hozza vagni..illetve evekig alkoholista volt anyum szoktatta le kvazi

Errol probaltam nem venni tudomast,mondhatni elnyomtam magamban ezeket a dolgokat

Mar van uj gyereke,akit szinten elhagyott de vele meg foglalkozik ellentetben velunk..szoval ezek az erzesek mostanaban kezdenek felszinre torni..egyre tobbet pialok

Volt nar párkapcsolatom.es egyszeruen keptelen voltam megmaradni benne,en vettetem veget neki tul jonak ereztem a baratomat hozzam..egyszer utaltam,aztan imadtam balheztam vele sokat jobbnak lattam igy..viszont nagyon hianyzik hogy valaki ugy szeressen de folyamatosan olyan sracokba botlok akikkel ez nem mukodne..most mar lassan tobb mint egy honapja szenvedek egy srac miatt aki bantott eleg sokat lelkileg megis keptelen vagyok elengedni es ugy erzem hogy ezek ellenere is szeretem holott mindenki egy idiotanak tart ez miatt..van olyan hogy egyik pillanatban tok jo kedvem van utana pedig sirni tudnek..ongyilkossagi gondolataim rendszeresen vannak azokban az idoszakokban amikor rosszul vagyok..es lassan nem telik el ugy nap hogy ne lennek rosszul..pontosabban ha iszok akkor minden jo,de az nelkul minden nap elotor a rossz hangulat

Viszont amikor jol vagyok akkor porgok,szeretek mindenkit de sajnos ez az allapot nem tart sokaig es eleg sokat szenvedek sajat magam miatt

13 evesen mar voltam depresszios,pszichologus altal lett megallapitva,illetve jartam is,de egy ido utan otthagytam

A mentalis betegsegek is halmozva vannak a csaladban apam oldalarol..

Koszonom ha valaki elolvasta es esetleg segitene:)

15/L


2017. jan. 27. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Újra kellene járnod pszihológushoz.
2017. jan. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek..egyreszt nem bizom bennuk,multkor akinel voltam az is eloszor tok normalis volt velem aztan amikor mar megszerettem eleg erdekes modon viselkedett ezert hagytam ott..
2017. jan. 28. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig fontos lenne, hogy beszél egy jó pszichológussal, nagyon-nagyon sokféle-fajta van, hidd el, az a dolga, hogy segítsen. Tudom, hogy könnyű mondani, de alkoholhoz soha ne nyúlj... Mármint ünnepkor egy pohár valami oké, de tudod, miről beszélek. Fontos lenne, hogy beszélj valakivel, egy bölcsebb rokon esetleg? Valamilyen lelkivezető ha van a környéketeken (aki megbízható és semmiképp sem gyanús/szektás stb). De elsősorban pszichológus, tudom, hogy rossz tapasztalatod volt, de nem mindenki ilyen! Sőt. Fontos lenne, mert neked kell megtenned az első lépést.

Ha gondolod, én is szívesen meghallgatlak ("pluszba", nem a fentiek helyett, hanem mellettük), hátha attól jobb lesz :) Bár sajna tanácsot adni igazán nem tudok. De minden jót es jobbulást kívánok neked!

2017. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!