Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halálfélelmem van, mit tehetnék?

Halálfélelmem van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Csak 19 éves, de annyira félek mindentől..

Remegek, hogy ha elalszom nem kelek fel többet, vagy éppen a családtagjaim közül veszitek el valakit. Anyát is nagyon nagyon féltem, apukám nincs. Nen tudom mit tehetnék..

Ha a házban vagyok, attól félek hogy esetleg felrobban a kazán, vagy csak szimplán meghalunk. Félek közlekedni... :(

Nem tudom mit csináljak magammal, volt már más is igy?


2017. jan. 28. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt, hasonló kurú voltam, mint te. Én 30 felett járok már. Szerintem a te életedbe is van valami gubanc. Vagy suli, vagy otthoni, vagy valamitől feszengsz, félsz amivel nem mesz szembe nézni és így jön ki rajtad, hogy aggódsz olyanért, amiért nem kéne.
2017. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze hogy volt más is így , pánik-zavarod van , a megoldást sajna nem tudom, csak azt ha tudatosítod magadban hogy nincs vész csak az agyad játszik veled akkor elmúlik, én pl énekelni és táncolni szoktam ilyenkor
2017. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!