Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhetem le a bűntudatot?

Hogyan küzdhetem le a bűntudatot?

Figyelt kérdés
14 évesen (most vagyok 26) sajnálatos módon megütöttem egy rokonom homlokát biciklipumpával. nem lett baj hála Istennek. Az az igazság hogy akkoriban nagyon impulzív voltam és volt hogy nem is fogtam fel mit csinálok. Ma már nincsilyen viszont ötféle gyógyszert szedek. Az esik rosszul mikor néhányan ilyen régi dolog miatt alkotnak rólam vélemént. Meghogy biztos ez miatt halt meg a rokon, pedig nem, teljesen más betegség volt. Ugye ez miatt se erkőlcsileg se jogilag nem szólhat meg senki?
2017. jan. 29. 20:11
 1/1 anonim válasza:
Hát nehéz.Nem hisz nem miattad halt meg ezzel nem vádolhatnak meg, de akkor ki alakitottál magadról egy képet mások szemáben és ezt nehéz megváltoztatni onnantól kezdve mindig csak a hibáidat nézik.Szerintem ne legyen bűntudatod már hisz rég volt. Csinálj olyan dolgokat amit szeretsz és szépen lassan talán elmúlik!!
2017. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!