Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire gyakori, hogy huszoné...

Mennyire gyakori, hogy huszonéves fiatalok csak otthon ülnek, és a szüleik tartják el őket?

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem túl gyakori, de előfordul, például ha az illetőnek olyan problémája van ami miatt munkaképtelen.
2017. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvasgass gyakorin, elég sok ilyen van.
2017. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
perpillanat én is ilyen vagyok. itthon nem igazán tolerálják. 24/F.
2017. jan. 31. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy otthon pontosan?
2017. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Egyre gyakoribb, Y-generációs sajátosság.

Mondjuk azt nem értem, hogy a szülők milyen alapon kérik számon a gyerekükön, hiszen ők nevelték életképtelenné...

2017. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 33 éve vagyok így, volt hogy 1 2 évig máshol éltem de mindig is itthon voltam. Viszont én elmennék de a faterom foggal körömmel harcol hogy itthon maradjak. Heroikus harcot vívok hogy ki tudjak szakadni. Szóval van hogy a szülő akarja hogy a gyereke otthon legyen.
2017. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, szerintem Amerikában sokkal nagyobb divat a "nagykorú vagyok elköltözök" elv. Megérthetnék a szüleid, hogy jobb ott, mintha egyedül laknál, ki akarna egy üres lakásba hazamenni? Más dolog lesz az ha lesz egy párod akivel összeköltözhettek és vár majd otthon, akkor neked is lesz mit várnod :)
2017. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De, elég gyakori, még a 30-asoknál is.
2017. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt, hogy otthon ülök a szó szoros értelmében értem. tehát no meló, no suli.
2017. jan. 31. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!