Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képtelen vagyok elfogadni így...

Képtelen vagyok elfogadni így magamat. Mit kezdhetnék ezzel?

Figyelt kérdés
Évek óta kifogásként használom a testemet. 10 éve még sportoltam és izmos voltam, de már akkor is mindig azt mondtam, hogy duci vagyok és emiatt egy csomó dolgot (strandolás az osztálytársaimmal, párkapcsolat,stb…) nem mertem bevállalni. Most is mindig ez a bajom, pedig már 20 vagyok. Például már jó ideje halogatom az első (nekem legelső) együttlétet a barátommal. A barátaim szerint nem vagyok dagadt, nincs semmi baj az alakommal. Emellett még mindig nem tudom elfogadni a tudatot, higy tetszhetek bárkinek is, pedig már volt pár udvarlóm és ugye most is van barátom. Mit tehetnék ez ellen?
2017. jan. 31. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos,döntsd el hogy leakarsz fogyni...ez fejben dől el attól függ hogy duci vagy e amit a mérleg mond igazából.Amúgy meg igazából lefogyni tudsz életet változtatni..
2017. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!