Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek depresszió ellen?

Mit tehetek depresszió ellen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok orvos és reménykedtem benne, hogy ez az egész nem komoly...eltudtam fojtani elég sokáig. Rendszeresen tör ki rajtam a sírás mikor egyedül vagyok...sokat vagyok egyedül és nem igazán tudom megoldani, hogy ne legyek. Nem igazán találok értelmet az életemnek, olyat amit szeretek és leköt, nem tudom hogyan haladjak előre az életben és hogy mit tanuljak vagy mit kellene kezdenem magammal. 23/f

2017. febr. 2. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el pszichologushoz
2017. febr. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor a pihenès és a sírás segít. Orvos max bogyókat ír fel. Èn már azt se szedem mert nem segítenek.
2017. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pszichologus nem ir fel semmit, nem is irhat...

Olyan jo hogy mindenki ongyogyito itt, de megis napi 8 kerdes van a depresszioval kapcsolatba.

2017. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak unatkozol. Nekem a pl. a kávé ivás segít. Igaz nagyon sokat megiszok, de elég naponta 2, vagy 3 csésze is.

-Legyen valami célod! Nem kell őrült nagy dolgokat kitűzni csak annyit, hogy ma pl. meg eszek egy csokis 7 - days Croissantot, vagy amit szeretsz.

2017. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!