Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek migrénes fejfájása van...

Akinek migrénes fejfájása van az bolond?

Figyelt kérdés

"A betegség pontos oka nem ismert, az agyi erek görcsös összehúzódását majd kitágulását, valamint egyfajta hátulról előre, hullámként terjedő agyi működészavart sejtenek a panaszok mögött."


wikipèdia ezt írja.

tudom hülyèn jött ki a kèrdès,de mièrt írja azt hogy agyi működèszavar? akkor nem jól működik..nem úgy ahogy kellene ha migrènem van?


2017. febr. 5. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert az agyi erek az agy részei.


Mit nem értesz ezen?

2017. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aperitif ***** válasza:
100%
Az agyad nem jól működik, nem úgy, ahogy kell, hiszen ha egy ér görcsösen összehúzódik, holott a funkciója az lenne, hogy rendesen ellássa a területet friss vérrel, oxigénnel, tápanyaggal, akkor az nem úgy működik, ahogy kellene. Hogy ettől bolond lenne bárki? Azt kétlem. Az agy működése annál sokkal összetettebb, mint hogy jól működik, akkor egészséges, nem működik jól, akkor bolond. Ilyen alapon bolondnak lehetne nyilvánítani az összes epilepsziás, agydaganatos, gyulladásos, érrendszeri, és egyéb betegségben szenvedőt is.
2017. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor 20 éve bolond lennék? :) Jó tudni... :)
2017. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jesus Christ!!! Én pszichológus vagyok és bolond is? Hát azé az úgy azé...
2017. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!