Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » érdemes pszichológushoz fordulni?

érdemes pszichológushoz fordulni?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban nem voltam kiengedve a hazbol,csak iskolaban. Hosszu ideig egyeltalan nem szocializaltam, 1 baratom volt(szomszedom) akivel szoktam jatszani, azonkivul meg 2 gyermek akivel ritkan jatszodtam.

Az iskolaban "vad" voltam, nem beszeltem senkivel, es masok sem beszeltek velem csak mikor csufolkodtak

Kover voltam, nem tudtam beileszkedni a tarsasagukban nem tudtam mit beszeljek veluk

Teltek az evek ameddig befejeztem az iskolat ugy hogy az osztalytarsaim nagyreszevel 4 ev alatt szinte egyeltalan nem beszeltem, nem vettem reszt semmi unnepen stb

Kozben a gyermekkori baratommal elhagytam a kapcsolatot, jenelneg szuleimmele elek,

Mar 3 eve jarok meloban ahol tobb 100 ember kozott dolgozom, egyesekkel beszelek de senkivel nem tartom a kapcsolatot munka utan

Eletemben nem voltam egy bulin, vagy kirandulni csak az iskolas eveimben osztalykirandulasokon.

Jelenleg 24 eves(f) vagyok, es mar elege ideges vagyok mert nincs semmifele tarsasagom es az osszes baratkozasi probaim rosszul fejezodnek be, nem tudok beileszkedni !!!



2017. febr. 18. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltétlen menjél pszichológushoz, mert nagyon gázos lesz így az életed.
2017. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan pszichológushoz menjél, aki kiképzett terapeuta (lehetőleg mélylélektani módszerekben).
2017. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

komoly csaladi problemaim is vannak...

Olyan alakzat vagyok, hogy elmegyek barhova, elintezek mindenfele problemakat,dolgozom de nem tudok szocializalni, a kornyezetem sem valami fenyes, mindjart latom mikor valaki csak csufsagolni akar es inkabb elkerulom.

2017. febr. 19. 00:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagyon is érdemes!
2017. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!