Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz velem, ha pár hete...

Mi lesz velem, ha pár hete minden nap iszok, és nyugtatót meg antidepresszánst is szedek? 24/F

Figyelt kérdés
nem sokat iszom, csak pár pohár bort vagy pálinkát. így már kábítószer függőnek számítok?

2017. febr. 19. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bele van írva az orvosságok használati útmutatójába, de a neten is utána tudsz olvasni.
2017. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Agysejtek pusztulhatnak , a májad és a veséd megbosszulja. M
2017. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mennyi idő múlva lesz bajom?
2017. febr. 19. 20:50
 4/15 anonim válasza:
ajánlom justvidman mért igyál videóit.
2017. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Talentum Alapítvány válasza:
Én inkább azt a kérdést tenném fel, hogy miért iszok pár hete minden nap + küldök utána még nyugtatókat? Mi elől menekülök?
2017. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Megmondom én mi elől menekülök. Úgy hívják a dolgot, hogy élet.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


ez is tőlem származik. azóta annyi, hogy nappalin folytattam a tanulmányaimat, de úgy se fekszik, demotivált vagyok benne. nem látom azt, hogy a környéken el tudnék helyezkdeni, és a szülői ház biztonságából dolgozni járni. Igazából félek a munkától is. Most, ha megpróbálok nekiállni tanulni, akkor hányinger fog el. Inkább iszom egy pár kortyot, hogy ne érezzem olyan szarul magam. Ettől már alkoholistának számítok?

2017. febr. 20. 13:02
 7/15 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem, hogy jóformán azért élek mert kell, semmi magasabb szintű motivációm nincs rá.
2017. febr. 20. 14:25
 8/15 szabozsolt19861210 válasza:

Attól még nem vagy kábítószerfüggő, hogy ezt csinálod.

Az alkohol, és a gyógyszer nem jó kombináció, kórházba is kerülhetsz miatta, és súlyos szervi károsodást is szenvedhetsz miatta, ha hosszú távon ezt csinálod.

Nekem is teljesen kilátástalan az életem, nem tanultam amikor kellett volna, így nem értem el semmit az életben, most is munkanélküli vagyok, és még ráadásnak van egy súlyos betegségem is.

Ne add fel az álmaidat, már így is sokat tettél érte az egyetemmel. Kitartás!

2017. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy ideig jobban és jobban szédülsz, attól függ mennyire leszel toleráns a hatással. A gyógyszerre ivásnál sokkal gyorsabban lépsz szintet. Egy idő után több pálinka kell, hogy megszűnjön az őrlő malom, aztán még több.


A gyógyszerek ellen muszáj lesz szembeszállnod. Nem azoktól leszel boldog, csak kémiai kiegészítők, amikre ráfügg az ember, majd ellehetetleníti az életét.


Neked kell összekaparnod magad, és először józan életet élned. Azután pedig megbirkózni tisztán az élet kihívásaival.


Rohadt nehéz egyedül. Remélem számíthatsz valakire.

2017. febr. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyugtatot nem ajanlom alkohollal keverni, mert nagyon nem lesz jo vege. Ha megis csinalod, akkor remelem legalabb utcan ajulsz el es valaki mentot hiv neked. Ha otthon csinalod es tuleled, akkor a legrosszabb, legkegyetlenebb fejfajassal fogsz ebredni, kiszaradva egyebb fajdalmakkal es megbanassal.
2017. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!