Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns tényleg olyan...

Antidepresszáns tényleg olyan káros? Tényleg nincs más választás a gyógyulás irányába? Valóban gyógyszeres zombi leszek?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit! Szóval sajnos 2008 óta van depresszióm. Volt pár gyógyszeres kezelésem de mindig leállított nővérem hogy ne szedjem mert káros meg ilyenek szóval egyik se ment végbe hála neki. Sajnos a depresszió megmaradt, minden létező természetes dolgot kipróbáltam, orbáncfű,citromfű,omega 3 stb. Picit segített de egyik se annyit hogy boldognak érezzem magam.


Kérdésem a következő! Szóval ha most én elmegyek egy ilyen

pszichiáterhez, és teljesen betartom a gyógyszer szedését akkor az tényleg helyrehoz? Mert attól tartok legjobban hogy a mellékhatásoktól rosszabbul leszel meg ilyesmi. Olyan emberektől kérnél leginkább választ akit szedtek ilyesmi gyógyszert és mi a vélemény róluk? azt olvastam hogy idő megtalálni a megfelelőt, mert mindenkinek más válik be. 24 éves vagyok és úgy érzem vállalom a kockázatot, mert egyedül nem tudok kimászni belőle. A természetes gyógymódok meg nem váltak be. pszichológus meg hát drága, és amúgy se tudnák megnyilni előtte.



2017. febr. 20. 17:37
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat. Próbálgatom akkor.
2017. febr. 25. 21:16
 42/43 anonim ***** válasza:
37-es vagyok. Nem bántottál meg. Csak legyél tisztában a súlyos, lehetséges következményeivel is annak, hogy ilyen szereket szedsz, mielőtt belekezdesz. A PSSD és a maradandó érzelmi tompultság csak egy a sok károsodás közül, amiket ezek a szerek okoznak. Ajánlom: survivingantidepressants.org
2017. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Oké Kösz majd átnézzem! De sajnos valamit kezdenem kell magammal, nem lehet örökké beteg.
2017. febr. 27. 14:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!