Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van kedve valakinek megosztani...

Van kedve valakinek megosztani a pánik, állandó szorongásból való kigyógyulását? Nekem nem sikerül.26l

Figyelt kérdés
Tüneteim:nem tudok kikalcsolni,folyton gondolkodok,rossz a közérzetem,úgy érzem megbolondulok,nincs kedvem erőm.Elég szörnyű.Nálam nem az van hogy fèl óráig rohamom van.Hanem egésznap rosszul vagyok.Hol jobban hol rosszabbul vagyok.Volt időszak mikor 2hónapig elmúlt de akkor se csinált mást max.nem gondolkodtam ennyit hogy mi bajom van.Nem így akarom leélni az életet.Szeretnèk babát is vállalni,de úgy érzem soha nem lehet már normális életem.Eleinte sokszor mentőt,ügyeletet hívtunk,mert azt hittük komoly baj van.Most se hiszem el hogy ez mind pszichèsen lenne.
2017. febr. 24. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Erröl beszéltem, egyik gyógyszerre a másik... teljesen felesleges dolog..
2017. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De a pszichoterápia se ingyen van.. az is tök felesleges
2017. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem pszichoterápiával sikerült, pedig nekem is olyan rohamaim voltak, hogy többször mentőt, ügyeletet hívtak hozzám, egyszer pedig kórházba is befektettek kivizsgálásra.
2017. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Milyen orvosi kivizsgálás volt? A pajzsmirigy értékedet ellenőriztetted? Nekem azzal kezdett a pszichológus, és túlműködött! Ettől függetlenül, mivel kétségbe voltam esve, megtanultam az autogén tréninget. Használt.
2017. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!