Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék végre "normális"...

Hogyan tudnék végre "normális" lenni? Többi lent

Figyelt kérdés
Már egészen kicsi koromban is félrehúzódó, magamnak való voltam, nem volt szükségem társaságra. Ez nagyjából a mai napig így van. Mindig önbizalom hiányos voltam, sohasem tudtam "elengedni" magamat, mindig aggódok valamin. Nem igazán szeretem az érintést, testi kapcsolatot nem igénylem. Sokszor nagyon ingerlékeny vagyok, tele negatív gondolatokkal. A saját és a környezetem érdekében nagyon szeretnék megváltozni, de eddig nem sikerült. Voltam már pszichiáternél, pszichológusnál, szedtem gyógyszert de nem veszek észre semmi változást. Mit tehetek azért, hogy végre egy kicsit felszabadult, boldog ember legyek? Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 25. 12:39
 1/1 mi a fene ***** válasza:
Sportolj !
2017. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!