Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha már beleőrülök...

Mit tegyek ha már beleőrülök ebbe, és az öngyilkosságon gondolkodok miatta?

Figyelt kérdés

Önhibámon kívül kicsit furcsán nézek ki, de hát ilyennek születtem, ez van. Én ezt simán elfogadnám, de tapasztalataim alapján sokaknak nem nagyon megy. Nem állítom hogy mindenki megbámul, de akárhova megyek mindig van néhány olyan ember, legfőképpen a nők közül, akik elég gúnyos arckifejezéssel a képembe bámulnak. Amikor ülök a buszon akkor is mindig van 1-2 ember aki képes engem szemből hosszú perceken keresztül bámulni. Vagy ha nem is folyamatosan, de úgy időnként, időről-időre az egész út alatt elkezd nézni.

És kezdek beleőrülni már ebbe, hogy napiszinten megkapom ugyanazokat a különös tekinteteket néhány embertől. De olyanok is simán képesek bámulni akik amúgy már ezerszer látták a furcsa kinézetemet, megszokhatták már annyiszor láttak, és mégis.


Egy szörnyű átoknak érzem ezt amitől nem lehet megszabadulni, és egyre közelebb állok az öngyilkossághoz miatta. Elkeserítő nekem ez hogy ennyire nem tudnak sehol elfogadni, és a rosszindulatot kapom az emberektől minden nap. Egy roncs az egész életem. Életkedvem az lenne, csak így nem lehet élni


2017. febr. 28. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy olyan furcsán néznek rád az emberek? Nem csak te érzed így?

Ha bámulnak, hát hadd bámuljanak. Ne törődj vele, öngyilkosságon pláne ne gondolkodj emiatt. Biztos van neked is egy-két jó barátod, akik nem a külsődet nézik és szeretnek úgy, ahogy vagy. Rájuk gondolj.

2017. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vannak, eléggé eltaszít tőlem mindenkit a külsőm. És néhányan tényleg megbámulnak abban biztos vagyok, minden nap kifogok olyan 3-4 ilyen embert. És próbálom figyelmen kívül hagyni de nem megy, nagyon zavar és rosszul esik amikor valaki bámul
2017. febr. 28. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz néhány videót Nick Vujicictől...
2017. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!