Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megakarok halni. Van más kiút?

Megakarok halni. Van más kiút?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.úgy érzem ,hogy én vagyok a világ legrosszabb embere és hogy minden ismerősömnek, barátomnak, rokonomnak is jobb lenne, ha eltűnnék az életből...

A szüleim is azt akarják ,hogy húzzak el az életükből, gyűlölnek engem... A tesóim is utálnak. A barátaimnak is a terhükre vagyok.

önző, hazug disznó vagyok, sok hibáz követtem el ,amit nem tudok megbocsátani magamnak. Sok barátom, kedves ismerős segített nekem sokféle helyzetben és nem érdemeltem meg, és nem bizonyítottam be ,hogy volt értelme a segítségnek... nem becsültem meg a segítségeket és sok kapcsolatom tönkrement.. és úgy érzem ,hogy engem mindenki utál...

És nagyon elkeseredett vagyok.... Semmire kellőnek érzem magam.. voltak céljaim de nem vagyok képes semmire, mindig csak hibázok, semmi sem sikerül.. és egész életemben boldogtalan vagyok, és ennek véget akarok vetni...

van bennem egy kicsit halvány remény, hogy minden helyre jön, de lehetetlennek tűnik. magányos vagyok és senki sem szeret. és nem bírom.


2017. márc. 1. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy képes változtatni magadon?
2017. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rengeteget változtam, pszichológusoknál is voltam. leküzdöttem a szociális fóbiát..s.tb... sokat változtam mégis elcseszettnek érzem magam, sosem vagyok jó akár hogy is változok... ahhoz talán teljesen más embernek kellene lennem, de én akkor se fogadnám el magam.
2017. márc. 1. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Újrakezdési esélyként egyszer ott van a francia idegenlégió, új személyazonosságot is adnak.

Ha még kisebb stikliket sem követtél el, akkor kényelmesebb, ha itthon leszel szerződéses katona.

2017. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindig van kiút. És az 1984 c. könyvből tudjuk, hogyha az egész világ azt mondja, hogy szar vagy, akkor attól még nem biztos, hogy szar vagy.

Az egy dolog, hogy a tévében meg az újságokban csak azt hallani, hogyha nem vagy gazdag, híres, vagy fotómodell, akkor szar vagy, de az igazság az, hogy nagyon sok helyen szükség lenne a segítségedre.

Ha meg már a halálon gondolkozol, gondolj arra is, hogy esetleg utána is lehet valami. Például lehet, hogy a következő életedben sokkal szerencsétlenebb helyzetbe születsz, és pl. nem lesznek végtagjaid, és arra is képtelen leszel, hogy megöld magad.

2017. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kezdj el foglalkozni ezotériával, pl. mi van a halál után, van-e Isten, miért vagyunk itt, stb.

Talán nagyon elvontnak tűnik ill. sablonosnak de nem az, és nem is agymosás.

Rajtam ez segített és nagyon sok kérdésre választ adott magamról és a világról, és még annál is többet.

2017. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Popper Péter videóit ajánlom. Nagyon sok hasznos gondolatot elmond, nem csak ilyen bullshiteket, hogy bármikor lehetsz boldog, csak akarnod kell.

https://www.youtube.com/watch?v=fkAKIOk0y5Y

2017. márc. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Basszál be aztán gondold végig mégegyszer. Ne a multon bánykódj azt már el rontottad ez van énkáb próbáld helyre tenni ezt a jövőben amugy meg ha nagy rohadék mindenki akkor meg be kaphatják szarjál a fejük tetejére vezesd le a feszúltséget. Érezd jól magad legyél gátlástalan
2020. jún. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!