Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Van kiút?

Mit tehetnék? Van kiút?

Figyelt kérdés
Szörnyen érzem magam.Idegennek érzem magam.Erős szédülésem van.Úgy érzem befogok kattani.Frontint szedek.Nem ér semmit már.Sokszor nem érzem a végtagjaim.Zsibbad a szám körül.Nem megyek ki a házból.Sokat fekszek nem bírok fenn lenni.2.-án menni kéne dolgozni de már hónapok óta nem dolgoztam.Ájulásérzetem is sűrűn van.Olyan mintha a saját agyam rabja lennèk.Bem bírok kikapcsolni.Jól érezni magam.Else tudom képzelni hogy valaha a régi életem éljem.2-3éve vagyok ilyen beteges.Sok vizsgálaton voltam.26vagyok.Alacsony a vérnyomásom.Hogyan tudnék kijönni ebből a rossz dologból.Pszichiáternél voltam.Kevert szorongás pánikzavarral.
2016. dec. 29. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Sportolj!
2016. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A youtubon keress rá a Gunagriha névre. Nézd meg az előadásait, és jobban leszel.
2016. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Tapasztalatbol mondom, ezen a szinten egyetlen kiut van: pszichiater, pszichiater, pszichiater es meg egy kis pszichiater. ha nem valik be amit ad gyogyszer-intenziv terapia mellet- es marpedig nem valik be ha nem vagy jobban- akkor adnia kell mast, addig kell csinalni amig az allapotod meg nem valtozik. Jomagam egy evet vegigaludtam antidepresszans mellett, mert nyugtatot is kellett melle szednem es valoszinuleg kiutott. De minden penzt, idot, ataludt napot megert, hogy ujra rendbe jojjek. Siman lealltam a gyogyszerekkel amikor eljott az ideje, azota is rendbe vagyok-10 eve. udv, sok sikert!

2016. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mitől vannak szerinted ezek a "tünetek"?

Mik a céljaid, mit nem szeretsz a jelenlegi helyzetedben? Mivel érhetsz el változást? Mit kell megtenned hozzá? Jobb lesz ha most a könnyebb utat választod és maradnál munkanélküli? Ezeket válaszold meg magadnak.

2017. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik lesz van kiút! Visszamentem dolgozni és sokat javult a helyzet.Tényleg nem jó a bezártság mert mi magunk kèpesek vagyunk megbetegíteni a szervezetünket.Érzem hogy szükség van rám ès a párom büszke rám.Remèlem így marad.Megpróbálok pozítivan szemlélni a világot.Azóta is megszédülök de nem egésznap.Illetve a mellkasomnál is szúrt ma és próbálok ilyenkor nem bepánikolni.Nekem az segített hogy tudatosítottam: hiába félek a haláltól előbb utobb mindenkivel megesik.És persze ha rosszul leszek annyira fiatal vagyok és az orvosok tudnak segíteni.Elég volt több mint 3évet erre a betegségre pazarolni.Most már élni akarok.Nem szabad ennyit nyafogni mint ennyit én csináltam.Kiakasztottam már a családom is persze nem éreztették velem.Nem tzdom meddig leszek ilyen erős
2017. jan. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!