Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy jutok ki ebből?

Hogy jutok ki ebből?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer előfordult velem, hogy valami trauma hatására elkezdtem keveset enni és nagyon sokat edzeni. Néhány hét alatt szuper formába jöttem, és nagyon jól éreztem magam. Aztán volt egy szabad hetem, amikor barátaimmal kimentünk Romániába a hegyek közé, és eléggé elengedtem magam, esténként volt hogy sokat ettünk. Amióta visszajöttem (pont egy hetet) állandóan szorongok, úgy érzem mindent visszahíztam, és a gyomrom is kitágult az étvágyam is sokkal nagyobb. Hogyan tudnám onnan folytatni ahol abbahagytam? Valamiért nem megy, és kezdem elveszíteni a fejem. 3-4 évvel ezelőtt étkezési zavarokkal küzdöttem (anorexia , bulémia) és nagyon félek, hogy megint le fogok kerülni a gödör aljára. 21/L

2017. márc. 2. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez
2017. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van.Fordulj szakemberhez!
2017. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudom hogy hogyan találjak pszichológust itt Pesten, úgy tudom nagyon drágák. 3-4 évvel ezelőtt is jártam pszichológushoz de nem sokat segített a pszichológus maga, inkább csak a gyógyszer amit szednem kellett
2017. márc. 2. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Folytasd az edzést, és egyél is mellé, egyébként rosszul leszel. Kénytelen leszel így bevinni fehérjét és szénhidrátot. Szedjél fehérjekoncentrátumot is, ettől javulni fog a szorongás.
2017. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enni kell normalisan, es sportolni mellette! Fel kell tarni azt az okot, ami ezt az egeszet kivaltotta belöled, kerd szakember segitseget, ha egyedul nem megy! :)
2017. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!