Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért néz mindenki fogyatékosn...

Miért néz mindenki fogyatékosnak csak azért mert introvertált vagyok?

Figyelt kérdés
Felhagytam szinte teljesen a párkapcsolatomon kívüli összes baráti kapcsolatommal. Mindenhol támadásokba és kiközösítésbe ütköztem mert nem teremtek kapcsolatot emberekkel. Rengeteg munkám úszott el ezért. Csapatban képtelen vagyok dolgozni. Inkâbb egyedül elvégzek mindent saját logikám alapján minthogy más jelenléte hátráltasson. Az emberek szeretetére szükségem van. Párkapcsolatban élek, de ez a rengeteg lenéző támadás végképp oda juttatott hogy feladtam a próbálkozást. Miért bántják azt aki másabb mint a többi ember?

2017. márc. 2. 23:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
6-os te mi a fenéről beszélsz és formálsz jogot magadnak arra, hogy ennyi infó alapján halott ügynek nevezd a kapcsolatomat? Pont az ilyenek miatt van elegem az emberekből. Felteszek egy értelmes kérdést amiben semmi olyat nem fogalmazok meg ami bárkinek is bántó lenne vagy bárkinek felháborító. Erre saját negatív tapasztalatait mások ráhúzzák. Ennyi. Munkában is ennyi. Valaki nem fecseg egész nap már nagyképű és lekezelő? Nem. Inkább alig várja hogy lelépjen és van más dolga mint ott fecsegni feleslegesen. Meg elege van abból hogy a sok szövegelés miatt 3 ember munkája szakad rá egy fizetésért. Nem jelenti azt hogy nincsenek hozzám közel álló emberek. Nem jelenti azt hogy lenézem a páromat és nem tisztelnénk egymást kölcsönösen. Az emberek az ismeretlent egyből elítélik ahelyett hogy vennék a fáradságot rá hogy mélyebben a dolgok mögé nézzenek. Nekem ez nem elvárásom. Egy munkahelyen engem nem kell szeretni. Pénzért járok be és nem barátokért. Nem érdekel ki hol csak és nem foglalkozok azzal ki hány szabadnapot kap. Majd ha megfizetnek érte talán.
2017. márc. 3. 20:56
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a hasznos válaszokat.
2017. márc. 3. 20:59
 13/15 anonim válasza:
Mintha engem írtál volna le. Én már magamat elfogadtam, de másoknak ez még mindig nem sikerült. És ez azért rossz. Mert ufónak néznek. Általában én is csak akkor beszélek ha muszáj, vagy ha van normális, értelmes téma. Az üres semmitmondó "beszélgetésektől" hülyét kapok.
2017. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Az extrovertáltak hajlamosak hülyének nézni az introvertáltakat. Jómagam az utóbbi tábort gyarapítom, úgyhogy tudom, milyen érzés. Elég bosszantó, de másképp már nem tudom elképzelni az életemet. Ne foglalkozz azokkal, akik hülyének néznek. Ők a hülyék.
2017. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak most találtam a kérdésedre, de jelenleg hasonló cipőben járok én is. Ráadásul két nővel vagyok egy irodában, szörnyűek.
2020. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!