Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiábrándultság, életuntság...

Kiábrándultság, életuntság ellenmit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Igazából semmi nem jött össza az életben, amit szerettem volna. Csalódtam sok mindenben. Diákként nem így gondoltam az életet, mivel mindenki másról beszélt, mint amiről valójában szól ez az élet. Ezért nem is találtam soha benne a helyemet. Nincs tiszteség, erkölcs, szakma igazi szeretete, stb. Elment a kedvem már rég az egész élettől, nem kívánok se férjet, se családot, de így meg rettenetesen üres az életem és nem tudom mit kezdjek magammal. Ezek mellett sorozatos tragédiák is értek, családtagok elvesztése, stb. El vagyok keseredve. Most munkám sincs és nem könnyű másikat sem találni. Nem jó semmi. 36 vagyok és nem udom minek élek, nagyom sokszor úgy érzem, teljesen felesleg vagyok ebben világban... Mi tévő legyek?
2017. márc. 3. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs senki, akivel beszélhetnél? Ez elég lehangoló tud lenni, amikor én voltam így, nekem se sok kedvem volt, ha gondolod, szívesen beszélgetek veled
2017. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha rájössz elmondhatnád a megfejtést nekem is...:D
2017. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

21 vagyok, így gondolkodom én is :)

Full negatív vagyok. Nem beszélek senkivel. Mégis élek mert munka tanulás terén kapok örömöt

2017. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!