Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt szociális fóbiás?

Van itt szociális fóbiás?

Figyelt kérdés
Nektek is kínos tünetetek a fokozott verejtékezés társaságban? Kezdek kikészülni.

2017. márc. 3. 22:50
 1/4 Arnold901005 ***** válasza:
Igen, egyből elkezdek szorongani, elég az is, ha csak 2-3 ember van körülöttem és lever a víz - többek közt.
2017. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen..egyáltalán nem vagyok úgy izzadós a melegtől, de társaságban érzem ahogy folyik le.. nagyon kellemetlen
2017. márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, ezt én is tapasztaltam.
2017. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok!nálam olyan szokott lenni hogy odamegyek beszélgetni valakihez általában érzem hogy izzadok,majd néha elöfordul hogy elönt a forróság és ugy érzem el kell menekülnöm azonnal ugymond egy kisebb pánik lesz rajtam úrrá hát tök hülyének nézek ki olyankor mit ne mondjak és ti szedtek erre gyógyszert vagy valamit ami segit?
2017. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!