Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem kell ez miatt szorong...

Ugye nem kell ez miatt szoronganom?

Figyelt kérdés
Az van hogy időnként az éjszakai órákban néha valaki megcsörget rejtett számról. Én most kb 10 órakkor visszacsörgettem azt a személyt rejtett számról aki szerintem szórakozik, csak az a baj hogy elkezdtem azon aggódni hogy nem kapott e szívrohamot vagy valamit hogy megcsörrent a telefonja. Ugye ez abszolút irreális?
2017. márc. 5. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem kapott semmit. Én sem szeretem, ha későn (éjjel) hívnak, szóval olyan vagyok, mint te, hogy eszembe jutna, hogy megijeszthettem, (mert én is megijednék, hogy nincs-e valami baj), de az teljesen biztos, hogy másokat nem érdekel, hogy este tízkor, meg hajnal ötkor telefonálnak, meg írnak rá akár vadidegenre, volt már rá példa.
2017. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki éjszaka ezzel szórakozik, az felőlem elpusztulhat szívrohamban nyugodtan.

De ne aggódj, nem kapott szívrohamot.

Állítsd be a telefonodon, hogy nem fogadsz rejtett számról hívást és probléma megoldva.

2017. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!