Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zeldox, amitrex től vannak...

Róbert dávid kérdése:

Zeldox, amitrex től vannak ezek? Vagy a pszichoterápia hatása?

Figyelt kérdés
ezt a kettő antipszchiotikumot szedem skizofréniára,és mániákus depresszióra na most az van hogy mióta szedem őket sokkal jobban érzem a börömbe magam,tudok végre normálisan koncentrálni voltak gondok vele,figyelmes lettem,beszédes, a szorongásom jóval csökkent hangok halluk nincsenek. Akkor én most tünetmentes vagyok? És melyik gyógyszertől vannak ezek főleg ami vagy zeldox? nem akarok kettőt szedni mert parkinsonos se szeretnék lenni 40 éves koromra esetleg cukorbeteg.járok pszichoterápiára az ébredések alapitványba,és nagyon jó foglalkozik az orvos velem beszélget órákat velem,látszik hogy komolyan vesz mennyi idő mire a sok beszélgetés,terápia kifejti a hatását? 26/F

2017. márc. 6. 01:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, a beszélgetés még nem terápia, egyelőre szeretne megismerni Téged.

Neki tedd fel ezeket a kérdéseket!

2017. márc. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!