Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ellen mit csináljak?

Depresszió ellen mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 évesen kezdödött, aztán 19 évesen elkezdtem sportolni, lefogytam edzettem, elindultam egy úton, tanulni is elekdztem érettségi után szakmát, dolgoztam, edzettem, majd 22 évesen visszatért a depresszió és ahonnan elindultam 18 éves korom útán az most visszatért, És úgy érzem nem tudom megint elölről kezdeni és novemberben töltöttem a 24 éves koromat. Barátnőm még sosem volt, kamaszkoromban sem, haverjaim sincsenek. Megin zárkozott lettem, és még szakmám sincsen, dolgozni munkát igy meg nem találok.Úgy érzem, már nem fog menni hogy ellről kezdjem el, 19, 20, 21, 22, megit plussz 4 évet elölről kezdeni, leszek 28-29 éves, és má le is telt a huszon éves korom nagyrésze.
2017. márc. 11. 16:48
 1/4 anonim válasza:
Lány vagy?
2017. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fiú... de írtam is hogy még sosem volt barátnőm sem.
2017. márc. 11. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát most nem tudom, hogy az alapvetőt nem csináltad meg, vagy csak nem írtad le, de: menj el pszichiáterhez. Meg a pszichológust is javaslom.
2017. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!