Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz ezzel a sok mentális...

Mi lesz ezzel a sok mentális beteg, munkaképtelen emberrel?

Figyelt kérdés
Ha nem lesz, aki eltertsa majd őket, akkor mit fognak csinálni? Ha leszázalékoltak is, abból nem lehet megélni, mit fog tenni? Milyen segitség, lehetőségeik vannak? Ugye nem jut mindenki utcára?
2017. márc. 15. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Összeszedik magukat és elmennek dolgozni. Nagy úr az éhség.
2017. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan mentális betegek akik munkaképesek attól, hogy betegek. Akik nem, azokat sajnos általában hamar leszázalékolják illetve erre megfelelő intézetekben látják el, ha jól tudom.
2017. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én inkább azt kérdezném mi lesz,azokkal,akiket még le sem százalékolnak,mégis munkaképtelen.


Na,ez már sokkal nagyobb baj.

Üdv a klubban...

2017. márc. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy mondjuk egy olyan pánikbeteg aki nem bír utcára sem menni, cak ha tele gyógyszerezi magát, de úgy meg nem képes dolgozni, azokkal mi lesz? Nem magamról beszélek, mert nekem nincs semmi bajom, csak ismerek néhány ilyen embert és bele gondoltam mi lesz velük, ha nem lesz senki már mellettük? Ha nem elég kreatív és nincs alaptőkéje, hogy magánvállalkozó lehessen úgy hogy valamit otthon csinál, amiből pénz is legyen akkor mi lesz velük? Bele gondoltatok ebbe, akik ilyen cípőben járnak? Ebben a vlágban, ha kiszolgáltatott helyzetbe kerülsz, mindegy milyen betegségről beszélünk óriáa bajba lehet kerülni, főleg a mentális betegek, mert nagy részük alig, vagy szinte nem mozdítható ki az állapotából és ez borzalmas.
2017. márc. 16. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen cipőben járok.

Nagyon nehéz,vagy találsz egy támogatót,vagy meghalsz.


A nagy baj az,hogy hiába tanulsz olyan szakmát,ami otthon is végezhető,akkor sincs rá garancia,hogy 5-10 vagy 20 év múlva keresett szakma lesz-e.

Az a baj,hogy nagyon szűk a lehetőség.


Én mióta élek,ezzel a tudattal élek


28/f

2017. márc. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bipoláris affektiv zavarom és borderline személyiségzavarom van. Vendéglátásban dolgozom, szeretem a munkám még szar napokon is, antipszichotikumot és nyugtatókat szedek. Akkor minden mentálisan beteget egy kalap alá véve nem érzed diszkriminálásnak ezt? Van, aki nem tud dolgozni, mert fél,rohamai vannak,pszichozisok,otthon van vagy valamilyen intézményben. Van aki gyogyszerrel elvan, de nem dolgozik. Van aki gyogyszerrel elmegy dolgozni, illetve van aki gyogyszer nélkul is képes dolgozni.
2017. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!