Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha "kevés" már a szorongáscsök...

Zsikee26 kérdése:

Ha "kevés" már a szorongáscsökkentő ti mit éreztek? Mert nem tudom mivan velem sok a szervezetemnek vagy kevés?

Figyelt kérdés
sziasztok. a problémám pánikbetegség genralizált szorongásra szedek. 2.5 hete napi 2*1 spitomint. az elviselhetetlen nem alvás szorongás pánikrohamokra. az első héten kifejezetten jól éreztem magam igaz voltak furcsa mellékhatások de ennek ellenére cselekvőképes voltam (lakáson belül). aztán elmúltak a mellékhatások és egy két napig olyan volt mint ezelőtt. most pedig egy hete tipikus depressziós tüneteim vannak (azelőtt sose volt). időérzék elvesztése mellkasfájdalom mintha nem is történnének meg a dolgok úgy le vagyok lassulva kilátástalanság fulladásérzet meg mêg sorolhatnám. namost a pszichiáteremhez jövőhéten vagyok esedékes. addig megbolondulok így. köszönöm annak aki elolvasta.
2017. márc. 16. 05:52
 1/3 A kérdező kommentje:
és reggel a legrosszabb. napközben csak rossz. estére egy picit enyhülnek a tünetek.
2017. márc. 16. 05:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a hozzaszokastol is, kb 3-4 het mire hozzaszokik a szervezet, de az is lehet hogy tul nagy a dozis. Van olyan, hogy fokozatosan emeltetik az adagot...ha nagyon nem erzed jol magad, hivd fel az orvosod aki felirta, O majd megmondja hogy mi a teendo. Nem kell megvarni a kovetkezo idopontot Ha a gyogyszertol rosszabbul vagy mint elottr!
2017. márc. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm.
2017. márc. 16. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!