Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok. Mit tegyek?

Depressziós vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már sokat olvasgattam a neten, és nem sok hasznos információt találtam.

Mindenhol csak ilyen próbálj ki új dolgokat meg élvezz minden apróságot meg hasonló életbölcsességek vannak.

Ezekkel nem sokra megyek.

Szóval, ha van itt valaki, akinek már sikerült meggyógyulni (vagy már egy ideje tünetmentes) vagy enyhíteni az állapotát, hogyan csinálta?



2017. márc. 18. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Sikerült valamennyire.

Rátaláltam valakire, akivel egy húron voltunk.

2017. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

változtatni, változtatni és változtatni!


Ha találsz valakit aki jól érzi magát az életben és szívesen beszélgettek, akkor könnyebb lesz változtatni.


Az embert a gondolatai teszik depresszióssá és a gondolatai is tudják kihozni ebből az állapotból.


Csinálj új dolgokat, próbálkozz és ha valami jobb érzést ad azt tedd szokásoddá, a többit hagyd el.

2017. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát először is szedj rá antidepresszánst, másodszor pedig járj terápiára.
2017. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egy hétre kiszakadtam a megszokott környezetemből, elmentem kirándulni valakivel, aki nagyon fontos számomra. Azóta sokkal jobban vagyok, és kezd visszatérni az életkedvem.

Hány éves vagy?

2017. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősből (/haver???) a legjobb barátom lett, és ő segít nekem mindenben, és annyira túl hatásos volt, hogy belé is szerettem. (Ezt a kellemetlenséget leszámítva nagyjából helyrejöttem, ő kihúzott a depresszióból)
2017. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2017. ápr. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!