Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja kezdődött. Gyakran éreztem magam szomorúnak, lehangoltnak, a tanulásra magasról tettem, nem tudott semmi más érdekelni, csak hogy egész nap a sötétben feküdjek és sorozatokat nézzek. Mindenen elsírtam magam, nem vágytam társaságba, az iskolán kívül nem mentem sehová. Egyedül a szerelmem volt az, aki fel tudott vidítani. Neki nem mondtam mit érzek és ő nem vette észre. Úgy éreztem, hogy egy hét nyaralás külföldön teljesen helyretett. Végre újra jól éreztem magam, úgy éreztem visszajött az erőm, és az érdeklődésem (még ha csak kicsit is) a suli iránt, végre képes voltam felkelni. Eltelt azóta egy hét, és úgy érzem kezdek visszazuhanni. De lehetek depressziós? Vagy ezek csak hangulatingadozások? Nem tudnám megmondani mi váltja ki belőlem ezt. Lehetek depressziós, ha időnként jó kedvem van? Bár azt mondják, ilyenkor az ember kívánja az alkoholt, de velem pont az ellenkezője van. Vagy valami más bajom van? Beteg vagyok?
2017. márc. 19. 15:00
 1/1 jeverezi ***** válasza:
igen ez a depresszió!
2017. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!