Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Májusra kaptam időpontot...

Májusra kaptam időpontot pszichológushoz. Addig nem igazán tudnék várni, mert már tényleg szétesek agyilag! Mit csináljak? Van gyorsabb ellátás?

Figyelt kérdés

- Nem emlékszem dolgokra, de elég durván lép elő ez a dolog. Tehát mikor például este visszaemlékezni az aznapi dolgaimra kb csak annyit tudok elmondani magamnak hogy hol voltam aznap. A rövidtávú memóriám kivan, nem emlékszek cselekedeteimre, beszélgetésekre, semmire konkrétan.


- Nem tudok aludni, vagy ha sikerül akkor is rémálmaim vannak, vagy alvásparalízisem.


- Ennek hála nagyon kimerült vagyok, érzékcsalódásaim vannak elég gyakran, de van mikor már nem tudom hogy valami igazi-e vagy nem (hangok, képek, alakzatok, árnyalakok, és nem mindig a szemem sarkában). Néha van hogy nem alszom egész éjjel, de minimum 01:00-02:00-ig fent vagyok.


- Ami még említésre méltó hogy komoly hangulatingadozásaim vannak. Sokszor sírással vezetem le ha feszült vagyok, a dührohamaimnak is így vetek véget.

Többféle:


- Nagyon jó kedv (piros arc, lihegés, nagy pulzus, pörgök)

- Nagyon rossz kedv

- Teljes közöny

- Agresszió

- És a "szétesik az agyam" érzés, nem tudom hogy mivan, feszült vagyok, rettegek a semmitől.


Nem akarom hogy ne olvassátok el mert hosszú, aki ez alapján tudna segíteni, kérem! Írjon privátot!



2017. márc. 22. 13:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm, nagyon rendesek vagytok! Akkor majd nézegesstek ide vissza naponta, ha érdekel tényleg titeket elmondogathatom mik történnek meg éppen hogy vagyok, nekem nem hátrány. Legalább kibeszélhetem magamból.
2017. márc. 22. 14:15
 12/17 A kérdező kommentje:
voltam dokinál... de nem szóltam neki. Nem tudom mi tartott vissza, szerintem az hogy az asszisztens is hallotta volna. Nemtom ez miért gond, de lehet hogy be kéne telefonálnom neki.Inkább csak igazolást kértem a hétre.
2017. márc. 22. 19:13
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha úgy érzem betelefonálok... Nem akartam mondani mert már csak ő meg az asszisztens voltak a rendelőben. Valamiért szégyellem ezt. Négyszemközt nem, de így már igen.
2017. márc. 22. 20:09
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez nem jó mentalitás, az orvossal (szinte) mindig ott van egy asszisztens, ő is hallott már ugyanannyi féle dolgot, mint az orvos, nincs mit szégyellni előtte.
2017. márc. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi jött rám. Aludtam összvissz 5 órát éjjel, mert ezen kattogtam egészen fél négyig vagy meddig. Van neki hétvégi ügyelet, olyankor közelebbi rendelőben van, gétvégén átmegyek hozzá szerintem..
2017. márc. 23. 08:46
 16/17 A kérdező kommentje:
törlöm a kérdést sz**ok az egészbe...
2017. márc. 23. 21:01
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudunk segíteni?:(
2017. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!