Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akaratom ellenére befektethetn...

Akaratom ellenére befektethetnek 1 hónapra a pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Egy 5 és fél éves kisfiú 28 éves anyukája vagyok. Párkapcsolati problémákkal küzdök, nem bízik bennem, sok sérelmet okoztam Neki. Nem akar velem lenni. Nem a gyerekem apukája.

Kirúgtak a munkahelyemről, teljesen kilátástalan mindenem.

Emberiségből nem hagy magamra, bármire szükségem van kereshetem. Ma reggel is beszélgettünk egy keveset. Én mindig ugyanoda lyukadok ki hogy szeretném rendbe hozni, bízzon bennem de a szavam=0.


Pszichológushoz jár, én az óvodapszichológussal szoktam beszélni. De betege lettem, nem tudom elképzelni az életemet Nélküle.


A fiam se ad erőt. Volt hogy borotvával "megkarcoltam" a kezeimet többször, sokszor meg akarok halni. Állandóan csak sírok. Nem tudom mit tegyek, gyűlölöm magam.


2017. márc. 24. 15:36
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Az apukájával kb 3 éve nem vagyunk együtt, de minden hétvégén jön Érte. Mit csináljak? Kedden megyek pszichiáterhez, 1x már voltam nála. De nem segít, felvetette hogy feküdjek be egy hónapra. Nem akarok. Min változtatna??
2017. márc. 24. 15:54
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi ah írásért laggol a telóm éy orlök, ha valahogy egyáltalán elmegy az üzim.
2017. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Csak a Fiam miatt élek még. De nem tudom meddig fogom bírni ezt.
2017. márc. 24. 15:55
 14/29 anonim ***** válasza:
82%

Önző vagy. Nőj fel. Ha Őt elveszítetted, tanulj belőle, és ne kövesd el ezt a hibát mással, Őt pedig, ha szereted, hagyd elmenni, ha neki az a jobb. Ne láncolj magadhoz valakit önzésből és "mert én szeretlek és nekem az a jó, ha te itt vagy".

Ez a karmolgatás is csak érzelmi zsarolás a részedről, figyelemfelhívás, hogy a párod menjen vissza hozzád, mert jajj, nélküle öngyilkos leszel.

Szégyelld magad, hogy fontosabb neked egy akármilyen rendes pasi, mint a SAJÁT GYEREKED.

Ne hazudj se magadnak, se a világnak: fontosabb a pasi. Ha nem lenne fontosabb, akkor nem hisztiznél így, és örülnél, hogy van egy gyereked, akivel törődhetsz.

Vagy elfogadod a kezelést, vagy magadtól mondj le a gyerekedről, mert lelki nyomorékká teszed szegényt az önzéseddel és önsajnálatoddal. Add olyan embereknek, akik megbecsülik, vagy érte menj pszichiátriára, kérj segítséget.


Döntsd el, mi a fontos neked, s mennyit vagy hajlandó megtenni a gyerekedért, ha már megcsináltátok. A fickó helyében még ennyit sem törődnék veled, de szerintem ő is a gyereket nézi.

2017. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Szedsz valamilyen gyógyszert? Ha még nem, akkor mondd, hogy ajáljon valamit és mondjuk szüleid felügyelete alatt kezdel szedni!

Azt pedig egyszerűen mond el, hogy nem szeretnél befeküdni.

2017. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Anyámmal élek, vele se felhőtlen a kapcsolatom. Frontint szedek.
2017. márc. 24. 16:01
 17/29 A kérdező kommentje:

Igenis fontos a gyerekem

Gyenge vagyok :'(

2017. márc. 24. 16:02
 18/29 anonim ***** válasza:
78%
Könnyebb hajtogatni, hogy gyenge vagy, és fekve maradni, mint felállni és küzdeni. Az a baj, hogy amíg te nem rendezed át a fontossági sorrendet, semmi nem fog változni. Mehetsz te egy hónapra akár a Himalájára is a tibeti szerzetesek vállán sírni, ha nem AKARSZ a srác nélkül élni, akkor hiába a gyerek is, mert nem rá koncentrálsz, hanem arra, hogy neked milyen Xar. Sajnálhatod még magad egy ideig sírós szmájlikat küldözgetve mindenkinek, akit csak ismersz, és visszakönyörögni magadat az exedhez (eleve ez is milyen szánalmas már, térden csúszva naponta rimánkodni valakinek, akinek már nem kellesz...), vagy kihúzhatod végre magad, keresel másik melót, elköltözöl anyucitól és rendbeszeded az életed. Semmi nem lehetetlen, csak akarni KÉNE.
2017. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
De mondjuk míg az önzésed nem csillapul, a gyereket anyudnál hagyhatnád.
2017. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok önző!
2017. márc. 24. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!