Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha tudom mitől vagyok depressz...

Ha tudom mitől vagyok depressziós és pánikbeteg, de nem tudok változtatni az élethelyzetemen, hogy másszak ki belőle mielőtt teljesen befarcolok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
a kerdes jo, es jo lenne , ha tudna ra valaki egy valaszt!! :)
2017. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hm...írd le mi az ami miatt depressziós vagy és nem tudod megváltoztatni. Hátha valakinek akad egy használható meglátása.
2017. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Először családi okok miatt menekültem egy kapcsolatba, amibe nincsenek érzelmeim sajnos. Aztán pénzbeli okok miatt képtelen voltam kilépni. Aztán egyre jobban kilettem idegileg és nincs erőm lépni, a pénzbeli okok azóta is fennálnak. Tudom, hogy manapság sokan vannak ilyen helyzetben, de én beleőrülök... úgy érzem élő halott vagyok, aki vegetál csak. Már önként akartam kórházba vonulni, de nem hiszem, hogyha még több, vagy másabb nyugtatókkal és antidepresszánsokkal tömnének, attól a valós problémáim megoldódnának. Egyre többször úgy érzem bekattanok, és egyre ideggyengébb vagyok.
2017. márc. 24. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz változtatni? Tanulni, munkát vállalni nincs lehetőséged? Mindezekhez erőt adhat, ha Istenre bízod magad és megtérsz hozzá. Aki komolyan megtér Hozzá, mindenki élete rendbe hozható. Mert akkor már más perspektívából látod az életed, a nehézségeket és a halál után következő dolgokat.
2017. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Házasok vagytok,vagy csak kapcsolat?Pénzbeli okokon mit kell pontosan érteni?Közös ingatlant,vagy munkaképtelenséget?

Igen első lépésként a valós problémáid kell megfogalmaznod mert még most is csak rébuszokban beszélsz.

Dolgozni tudsz,vagy függesz a kapcsolatodtól?Anonim vagy,pontosan írd le a problémát anélkül nem tanácsot adni!!

2017. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hàt nekem az antidepi segìtett amikor jobban voltam simàn leraktam.Igy tudtam àtvèszelni a nehèz időszakokat.Nyugtatót mindig nagyìvben kerültem.Egy egyszerű tanàcs hozzà soha semmilyen iràst nem olvastam el a gyógyszerről az interneten semmit mèg a papirját sem.

Mellèkhatàs nem volt semmi :))).ennyi jobb mint kiakadni.

Nem bàntam meg.Sport kaja vìz vitaminok alap.

2017. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mindenképp fordulj pszichológushoz vagy pszichiáterhez, aki tud neked segíteni ebben. A gyógyszer magában tényleg nem megoldás, viszont terápiával együtt nagyon hatásos. Csak kezdetben van rá szükség, de az csak a tünetek kezelésében segít, hogy elviselhetőbb legyen. A terápia segít feltárni az okokat, és ez az amitől igazán meggyógyulsz. Enélkül sajnos nem megy, de van belőle kiút, és időbe telik, de amennyire kilátástalan most, meglátod, épp annyira megoldható. Viszont segítség nélkül nem megy, és csak súlyosabb lesz. Tapasztalat!
2017. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó vagyok, mármint az okok alatt nem magát a kapcsolatot, és a pénzt értem, hanem a belső okokat, amik miatt nem megy, hogy kilépj belőle. Önfeltárás, és az igazi belső mozgatórugók körvonalazódni fognak, és képes leszel megerősödni annyira, hogy már ne félj a problémáktól. De ez nagyon kemény, hosszan tartó munka eredménye.
2017. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A valós problèmàd nem fog megoldódni.Befektetni sem fognak abban biztos lehetsz.Nem kell fèlni annyira a gyógyszerektöl csak nem szabad àtesni a ló màsik oldalàra.Lehet hogy segítenènek àtvèszelni a nehèz időszakokat.Mièrt nem enni nem aludni folyton szorongani az egèszsègesebb?
2017. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!