Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan fajta pánikbetegség,...

Bruno11 kérdése:

Van olyan fajta pánikbetegség, hogy korán keléstől való pánik?

Figyelt kérdés
Három műszakban dolgozom és mindig szenvedek a délelőttös műszaknál. Direkt próbálok néha nem lefeküdni és pihenni amikor hazaérek, hogy este fél9, 9fele elaludjak aludni. Egész nap olyan vagyok mint egy zombi ilyenkor estefele is már alig van erőm, de van ahogy eldöntöm, hogy lefekszem aludni elfog egy szorító érzés a mellkasomnál. A tv előtt elalvást használom(mindig időzítem, hogy 30 perc múlva kapcsoljon ki)beszokott válni, de van hogy felébredek közben mikor már elaludtam és kikapcsolom a tv és utána megint elfog a szorongás. Nem értem alig van energiám délután, fél 3 óta alig vártam, hogy elaludjak és nem alszom. Persze ilyenkor próbálom elterelni a gondolataim és másra gondolni valamikor sikerül és akkor így elalszom, de nem mindig. Voltak ezzel már komolyabb problémáim is, de már nagyjából megtanultam kezelni, de újra és újra előjön. Már tudom nincs mitől izguljak tapasztalat(2napig alig aludtam mégis tudtam teljesíteni a munkahelyen) de mégis előjön a szorongás. Próbálok úgy élni, hogy nem törődöm semmivel. Mit tegyek?

2016. ápr. 25. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, nem bírod a 3 műszakos munkával járó stresszt. Erre rámegy az egészséged, keress másik munkát.
2016. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy hülyeség ez a 3 műszakban 8 órázás, ennél a 12 órázás is sokkal jobb.

Mondjuk én speciel azt sem bírnám, ha csak 1 műszakban, de mindig 6-ra kéne járnom.

2016. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!