Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha az új pszichiát...

Mit tegyek, ha az új pszichiáterem le akar állítani a gyógyszerről, amit eddig szednem kellett?

Figyelt kérdés

Ugye ő új, nagyon fiatal, a régi orvosom meg nyugdíjba ment, de csak több tapasztalata van.

Aki most van, ő azt mondta, hogy a tüneteket nem nyomjuk el, elküld pszichoterápiára és elkezdek leállni a gyógyszerrel. Ugye mondtam neki, hogy akkor visszatérnek a tüneteim. Ő meg azt válaszolta, hogy igen, ez lehetséges, de az a cél, hogy azt gyógyítsuk, ne gyógyszerrel kezeljük.


2017. márc. 25. 12:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Megérte rá hallgatnom. Jobban vagyok, mint a sokéves terápiám alatt eddig bármikor.

Gyógyszert még minimálisan szedek, azt mondta, annak sajnos maradnia kell, de legalább már sokkal gyengébbet kell bevennem, abból is keveset, nem úgy, mint az előző dokinál, aki alatt egy rakat bivalyerős f*st kellett magamba tuszkolnom.

2017. júl. 11. 19:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Nagyon örülök a sikereiteknek.

Látod, nem szabad a fiatalokkal szemben előítéletesnek lenni, ők még valóban komolyan veszik az esküjüket, nincsenek belefásulva a sok betegbe :)

Tejes gyógyulást neked!

2017. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Olyat beszólt ma a doktor úr, hogy muszáj leírnom. :D

Ugye sose szokott pénzt elfogadni, de mindig próbálom rávenni, hogy fogadjon el. És ma is akartam adni. Erre ő:

"Kedves hölgyem... Látta kint az új Alfa Romeomat?"

Nézek furán, mondtam neki, hogy nem.

"Fura is lenne, mert egy Daewo Matizom van. Pumpolom én az államot is rendesen, nem szeretném önt is. Tegye csak el."

Hát én ott röhögőgörcsöt kaptam. :DDDDD

Egyébként nagyon ért hozzá, hogyan kell a betegeit megmosolyogtatni. :D

Egyszer pl. jött volna ki a váróba, és megbotlott a küszöbben, ketten elkapták, nehogy elessen. Felegyenesedik: "És most, hölgyeim és uraim, táncos kórusunk műsorának előzetesét láthatták." :DDDDDD

Szóval... Tényleg hatalmas szerencse, hogy megismerhettem. Egy-egy ilyen be tudja aranyozni a napomat. :DDDD

2018. szept. 28. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!