Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlineos vagyok, és sokat...

Borderlineos vagyok, és sokat jár az eszem öngyilkosságon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezt a környezetemmel is próbáltam már megbeszélni, de úgy érzem mindenki inkább a homokba dugja a fejét, és nem vesznek komolyan. Önbántalmazásra hajlamos vagyok, és egy kísérletem már volt. Nem tudom, mit tegyek, kihez fordulhatnék, aki egy kis "löketet" adhatna. Úgy érzem, hogy saját erőmből nem tudok már talpraállni.
2017. márc. 27. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos. Ez milyen kerdes? Ha levagod az ujjadat kihez fordulsz? Dokihoz. A mentalis betegseg is betegseg, szakertelmet igenyel. Pszichologus pszichiatria. Hajra.
2017. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy a kérdés úgy lett kiírva, hogy pszichiátriát már megjártam, ahol nem sok segítséget kaptam.
2017. márc. 27. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj másikhoz. Én is jártam több orvosnál míg találtam valakit aki nem csak a fizetésért jár be. Ne add fel.
2017. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáter csak gyógyszert ír,javasolt a terápia! Diagnosztizálva vagy rendesen,elfogadtad a kezelést?
2017. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!