Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tartós kialvatlanság milyen...

A tartós kialvatlanság milyen tünetekkel jár? Mentális zavarra gondolok. Képzelgések, tévképzet, mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Nekem volt hogy az időérzékem borult fel. Egyszerűen mintha megállt volna az idő. Hallucinációk, indokolatlan öröm vagy félelem, biztonság vagy veszélyérzet. Mik lehetnek még ezen kívül? Nektek voltak ilyenek? Elmesélnétek?

2017. márc. 27. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nezd meg az orosz kiserleteket, ha jol tudom van meg a youtubon par belole. Hogy nekem volt e, volt, napok ota jartuk az erdot, mert ki akartuk probalni, hogy meddig birjuk, es hat a vegen mar minden bokorban egy agyat lattam, puha parnakkal. Masnap reggel pedig ugy ebredtem, hogy egy faval oolekelkeztem. Most mar nem csinalnek ilyen hulyeseget, az alvas nagyon fontos....na tessek mar 10 ora van, megyek is aludni. :D
2017. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az orosz cucc városi legenda csak. Hallucinációid nem voltak? Lényegében most csak annyit mondtál el hogy fáradt voltál. Más nem is volt?
2017. márc. 27. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy egész délelőtt a tükörképét láttam a karórának. (Akkoriban még mechanikus órák voltak.) Qrvára nem értettem, hogy ha az előbb fél négy múlt, akkor most miért csak lesz?
2017. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miquel, a te sztoridat (ezt) már hallottam egyszer, olvastam egy kérdésnél. Ismerem milyen ez, tudatában sem voltál annak h nem igazi amit látsz igaz?
2017. márc. 28. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!