Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikolás, félelem az kell...

Pánikolás, félelem az kell hogy legyen a pánikrohamnál?

Figyelt kérdés
Vagy ha az nincs csak kellemetlen tünetek, akkor az nem pánikroham?
2017. márc. 29. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Bővebben!
2017. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néha előjövő furcsa közérzet, tompa, zavart látás, időnként hirtelen furcsa érzések vannak a fejemben, mellkasomban, nyakamban, a szívem meg kicsit túl hevesen ver sokszor. Ezek csak pánikroham miatt lehetnek vagy valami testi betegség tünetei is lehetnek? Vérvételre nem hülyeség elmenni?
2017. márc. 29. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el vérvételre, de szerintem ideg alapon van. Nem igazán pánikroham, de valami vegetatív idegrendszeri probléma. Legyen mindég nálad Valeriána Citromfű tabletta. Ha ilyen problémát észlelsz, akkor vegyél be belőle.
2017. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez lehet enyhe pániktünet (persze attól még kellemetlen). Kivizsgálás az sose árt! Én pánikbetegként elmentem kivizsgálásra, több okból is indokolt volt: egyrészt így zárták ki a szervi problémát és mondták ki, hogy pánikbeteg vagyok, másrészt a kardiológián találtak egy enyhe szívműködési zavart, ami hosszú távon kezelés nélkül gondot okozott volna (nem függött össze a pánikkal, de jó, hogy kiszúrták).
2017. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pánikrohamnak előjele is van, méghozzá pont pszichés
2017. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!