Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon csak a stressz?

Vajon csak a stressz?

Figyelt kérdés

Az én problémam lassan 4 hónapja tart. Egészsen pontosan a légzésemmel van problémám. Az elején kb fel percenként asitoztam amik alltalaban nem sikerultek meg sohajtozam amik szinten nem sikerultek.. aztan ez idovel enyhult. Mostmar csak sohajtozom de van, hogy neha szinten nem sikerul.. jártam pszichologusná aki aztmondta, hogy (16vagyok) lehet stressz miatt.. vagy az idegrendszerem fejlődése a serdulokorban.. viszont mostmar nagyon szeretnem ha elmulna mert emiatt abba kelett hagynom a vizilabdat mert ott meg rosszabb volt. Ha stressz az okozoja akkor mikor szunik meg teljesen? Ha csak nyar lesz? Szedek napi szinten mg-t, c-vit,d-t,b-t! Minden este iszom citromfűteát is. Vannak napok mikor tök jol érzem magam es csak egy kicsit erzem ezt de van mikor rossz.. mellesleg... ugye ez nem a pánikbetegség előjele? Oszintenszolva rettentoen felek attol a betegsegtol. El sem tudom kepzelni min megy keresztul egy ilyen porul jart ember..

kerlek segitsetek! Még annyj, hogy neha a torkomban ilyen fura hangot hallok mintha buborekos viz lenne ott mikor sohajtok! Teljes kivizsgalason atestem. Minden negativ. Éjszaka ezt a sohajtast nem érzem! Koszonom szepen!



2017. márc. 30. 14:13
 1/2 anonim válasza:
Szia. En panik beteg vagyok azt mondtak nalam ugy kezdodott hogy nem kaptam rendesen levegot azt ereztem aztan rosszabbodot egyik este rosszul lettem es azt mondtak hogy a sok stressz miatt Van es hogy ajanljak szakember segitseget fel is kerestem egy pszichiatert aki irt fel gyogyszereket es elbeszelgetett velem azota enyhultek a tunetek mar csak neha napjan van rossz napom. Remelem segitettem :)
2017. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sztem ez minden csak nem pánikbetegség előzző válaszoló
2017. márc. 30. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!