Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem találom önmagam. Valaki...

Nem találom önmagam. Valaki tud segíteni, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és lány. Szeretném megtalálni önmagam. Iszonyatosan elveszettnek, és instabilnak érzem magam. Fogalmam sincs mi az én utam, és a szakmámmal sem vagyok tisztában. Mit csináljak? Merre induljak? fogalmam sincs
2017. márc. 30. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha suliba jársz, akkor végezd el. Próbálj minél jobb állásokra jelentkezni, ha nem megy végezz el még egy szakmát. Sose állj le, mert ebben a világban nem lehet.
2017. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lélegezz, végezz légzőgyakorlatokat és kerüld a tartósított kajákat. Ha elegendő oxigén jut az agyadba, meg fogod találni önmagad!
2017. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem járok iskolába, 16 évesen ott hagytam, mert kijöttem Angliába anyához. Itt kezdtem iskolába járni, de csak angol órám volt, külföldi osztálytársakkal. Aztán pánikbeteg lettem.. és haza kerültem, orvos , stb.. most gyógyszert kell rá szednem, e- miatt és magam miatt is persze, jobban vagyok már. Nagyon szeretném megcsinálni az érettségit, de anyagi gondok miatt otthon , dolgoznom kell. Nem is ez a baj,.. vagy mégis az.. Egyszerűen nem találom semmiben sem önmagam. Nem tudom mit szeretnék igazán csinálni
2017. márc. 30. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a karrier tanácsadást.
2017. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balla Emese válasza:

Nekem is ugyanilyen problémám volt, nem találtam a helyem, mintha nem önmagam lettem volna. Volt egy ismerősöm akivel csak úgy a semmiből elkezdtünk beszélgetni (és tényleg sose beszéltünk előtte, nem is ismertük egymást). Egy idő után a téma Istenre terelődött. Meghívott a gyülekezetükbe, hogy nézzem meg milyen, és ha nem tetszik akkor nem megyek többet. Elmentem, és nagyon felszabadult voltam. Utána jöttek a hétköznapok és nagyon visszavágytam abba az állapotba amibe akkor voltam, a gyülekezetben. Aznap este úgy éreztem minden teher rajtam van, hogy nem bírom, stb... Nem bírtam aludni sem, sírni kezdtem és leborultam a földre. Elkezdtem bocsánatot kérni mindenért, kértem Istent, hogy segítsen rajtam elviselni ezt a terhet, könnyebbítsen az életemen mert nem vagyok képes túlélni így. (Akkor még persze nem voltam hívő) Mikor elmondtam és felnéztem, mintha minden gondom elszállt volna, és megnyugodtam. Akkor úgy éreztem én vagyok a világ legboldogabb embere, okom nem volt rá, mégis úgy éreztem. Azóta hiszem, hogy van Isten és segít rajtam. Megtaláltam általa az utamat, önmagam. Megjavított.

Ezt nem hittérítésnek vagy rossz szándékú szövegnek szántam, csak gondoltam megosztom veled, hogy nekem mi segített önmagam megtalálásában, ez is egy kiút. Nekem az volt. Lehet neked is az. De mégegyszer, nem a rossz szándék vezérelt, mindenkinek megvan a saját hite ezt elfogadom és tiszteletben tartom. Remélem tudtam segíteni. Erőt és kitartást, sose add fel! :)

2017. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!