Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegséggel mit lehet...

Pánikbetegséggel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Voltam már pszichiáternél, de borzasztóan lekezelt, csak rontott az állapotomon. A háziorvos dettó, kiüvöltözte, hogy ez "pánikbetegség" menjek pszichiátriára...

Van, amikor jobb a helyzetem, de jelenleg naponta többször vannak rohamaim. Hiába próbálom meg megváltoztatni a negatív gondolataimat, csak nem megy. Rettegek ettől az egész betegségtől és magától a haláltól is. Már ki sem merek menni az utcára, mert félek, hogy elájulok és ott helyben végem lesz.

Tudtok valamiféle alternatívát, ami jó rá? Szedtem már frontint, gyógynövényes készítményeket, de egyik sem használt igazán. Most B-vitamin kúrát tartok, de már étvágyam sincs, így fizikailag is le vagyok gyengülve, folyamatosan fogyok.

Hinni nem hiszek semmiben, úgyhogy légyszi ne jöjjetek azzal, hogy higgyek istenben, vagy meditáljak...



2017. márc. 31. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

A meditációhoz nem kell hinni Istenben...picit olvass utána.

Miért nem pszichológushoz mész terápiára?

Miért félsz a haláltól? Ha materialista vagy, akkor tudod, hogy úgysem lesz semmi utána, nincs ok a félelemre.

A kiváltó okot kell feltárni, addig csak rosszabb lesz.

2017. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kezelt le a pszichiáter? Csak mert általában nem szoktak.. És ha ott voltál, akkor a háziorvos miért üvöltözte ugyanezt? Megtippelem: nem akartak neked frontint vagy xanaxot felírni.
2017. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A zabolátlan elme az ember legnagyobb ellensége, ám hamar baráttá válik, ha megtanulod irányítani azt...ja bocs ez vallásos szövegből van...
2017. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress egy lelkiismeretes pszichiátert aki megfelelően kezel gyógyszerekkel, mindemellett pszichoterapiára lenne érdemes járni, hogy aztán legyen esély elhagyni a gyógyszereket.
2017. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress egy kevèsbè marha orvost.Kell gyógyszert szedni ha pl csalàdod van vagy dolgozol valahol ès nem eshetsz ki a munkàból.Ha nem kell teljesìteni csak ugy vagy akkor pszihoteràpia.Nagyon lassú folyamat ahol a betegsèged gyökerèt kezelik.

Brandenbur Gèza oldala borzalmasan jó.

Sok segìtsèget kaphatsz.Ha mègis maradsz a gyógyszernèl semmilyen baromsàgot ne olvass el róluk .Szeretnek riogatni .Nagyon gàz.

Udv jó gyógyulàst.

2017. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!