Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is gáz, ha az...

Szerintetek is gáz, ha az alábbi sztorikat elmeséltem néhány embernek, és azt tovább adja?

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben nagyon nem voltam jól,és voltam huzamosabb időt töltöttem a pszihiátrián .Súlyos állapotba kerültem be.Felnőtt nő vagyok.Van két ismerősöm,akinek kitálaltam a lelki dolgokat,mert nem bírtam magamban tartani,és elmondtam azt is,hogy suliban sokat bántottak,és nem kaptam segítséget,és mindig én voltam a hibás.

A másik téma,hogy külön mentem a páromtól,és a szex miat nagyrészt,mert engem elhanyagolt,és ,ha volt is valami rám akarta bizonyítani,én vagyok a hibás.Most mi lesz?


2017. ápr. 1. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha igaz barátoknak mesélted el, akkor semmi gond. Meg kell válogatni, hogy a nehézségeinkről kivel beszélünk, illetve, hogy a titkainkat kivel osztjuk meg.
2017. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vyla ***** válasza:
Szia! Nálam az egész cég tudta/tudja hogy bent voltam a pszichiátrián.. Először én is gáznak éreztem... Most viszont már úgy vagyok vele hogy inkább én mesélem el.. Hogy tőlem hallják h mi történt.. Ne a pletykákat....
2017. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!