Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatom, hogy mi...

Honnan tudhatom, hogy mi bajom van?

Figyelt kérdés
Pszichológusok,pszichiáterek nem mondanak semmi okosságot,pedig évek óta oda járok.Több városban voltam,beleértve Budapestet is,és még mindig nem tudják miért vagyok más,mint a többi.Interneten nagyon sokat olvastam,de valahogy egyik ,,betegség'' sem illik rám.Viszont az iskola,a szüleim és az osztálytársaim is arra kötelez,hogy menjek pszichológushoz,mert úgy érzik nem vagyok normális.Viszont az elmúlt 10 évben (5 éves korom óta járok dilidokihoz),ez idő alatt SEMMIRE nem jutottunk.Honnan lehetne kideríteni,hogy mégis miért vagyok olyan,amilyen?
2017. ápr. 5. 14:26
 1/2 anonim válasza:
Miert pontossabban mi a problemad,mik a tunetek?
2017. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom el,mert felismernek.De nem a tünetek és a viselkedésem a lényeg.Csak az,hogy kihez fordulhatnék.
2017. ápr. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!