Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok magamon segíteni?

Hogyan tudok magamon segíteni?

Figyelt kérdés

Drog függő voltam, már kb 2éve tiszta vagyok.

Még a drogos korszakomból indultak a rosszul létek, kb 2011ben.

Akkor még nem is volt ilyen sűrű, ma már szinte minden napos.

Eleinte sokszor éreztem olyat mintha valaki a mellkasomon ülne. Ezek a rosszul létek már elmúltak.

Most sokszor hátfájás, nyak fájás jelentkezik.

Elkezdtem biciklizni, hogy levezessem a stresszt, de amint felmegy a pulzusom(kb 5 perc), elkezd jobban verni a szívem és bepánikolok, hogy valami baja van a szívemnek, és megint jön a rosszul lét és le kell feküdnöm mindenféle képen. És ez nem csak a biciklizéskor jön elő.

Sűrűn fáj a gyomrom is.

Rengeteg dokinál voltam már, rengeteg pénzt elköltöttem orvosokra, pszichológusra is.

Senki nem talált semmit, senki nem tudott segíteni.

Pszichológushoz sajnos már nagyon ritkán tudok menni a pénz miatt.


2017. ápr. 6. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Több természetes nyers élelem kell , amik enzim dúsak . Kerüld a szénsavat , sózást ,fehér cukrokat , szénsavat , finom lisztet és a sok főtt és ipari dolgot .
2017. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Járóbeteg pszichiátriai kezelés ingyen van.

Gyomornál reflux vagy sérv lehet?

Kardiológus csak mondott vmit, vagy csak úgy általánosságban véve gyenge a fizikumod?

2017. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kardiologusnal is minden rendben volt!!

Szerettem volna a legjobb orvoshokhoz menni, olyan pszichologust talaltam akinek nagyon jo hire van, de 20ezer forint egy alkalom.

O mar sokmindent tud rolam, nem akarom elorol kezdeni az egeszet.

De utana fogok nezni!

Jartam akupunkturas kezelesekre is sokat mert az is ajanlottak az orvosok.

2017. ápr. 6. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet ez pánikbetegség?
2017. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!