Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki alakulhat-e poszttraumás...

Ki alakulhat-e poszttraumás stressz pszichopatáknál?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, ha van itt esetleg pszichiáter, akkor megerősíthet/megcáfolhat.
2017. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de el tudom képzelni, mert nagyon kevés negatív hatástól teljesen ki tudnak készülni, ha olyan vélt vagy valós sérelem éri őket. De, ha mondjuk katonák és embereket kell ,megölniük attól szerintem nem.
2017. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a poszttramuás stressz arról szól hogy azt a dolgot megéljük és arra adunk egy nem kívánatos érzelmet, lényegében az érzelem az ami előhozza az emléket, ha nem éreznénk érzelmet az adott emlékhez, nem is foglalkoznánk vele. Egy pszichopata nem képes a szorongásra épp ezért nem fogja érdekelni ha embert ől, számára az olyan mint neked hogy a számítógépen leütsz egy gombot, teljesen jelentéktelen.
2017. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !
2017. ápr. 7. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!