Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusnál hogyan...

A pszichológusnál hogyan zajlik egy ülés?

Figyelt kérdés
Elmondom a problémáimat, ő kérdez néha, felírja egy lapra, teszteket írat és kidolgoz valami terápiát?
2017. ápr. 7. 20:21
 1/5 anonim válasza:

Szia! Én járok.

Nálam úgy van, hogy egy hónapban egyszer kell mennem, és ha megyek mindig megkérdezi, hogy hogy vagyok, és hogy meséljek mik történtek az utóbbi egy hónapban velem. És amikor elmesélem, akkor kérdez rá dolgokra. És próbál segíteni. Bár két év ide vagy oda, nekem egyszer se tudott segíteni. :)

14/L

2017. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bemész, bemutatkozol, ő megkér, hogy mesélj magadról és arról, hogy miért kerested fel őt, miután elmondtad neki a problémád, utána arról fogtok beszélgetni, bizonyos dolgokba belekérdez, a jegyzetelés pedig egyénfüggő. Van aki jegyzetel, van aki nem.
2017. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Leülsz,kérdezi hogy vagy,válaszolsz majd kérdezi mi a panaszod, elmondod, ad tanácsokat, elmondja ilyenkor mi jellemző erre az esetre. Nagyjából ennyi. Attól függ milyen dokihoz mész.
2017. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a pszichológus kiképzett terapeuta, rövid beszélgetés után gyógyító módszereket (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi, Ericksoni) alkalmaz.
2017. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Minden ülésen legalább 5x kimondja azt, hogy ,,azt gondolom..."
2017. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!