Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álmodtatok már olyat, hogy...

Álmodtatok már olyat, hogy meghalt valamelyik szerettetek? Normális dolog ilyet álmodni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy álom pontosan mit jelent, azt az álombeli körülmények nagyban befolyásolják... sok álmot fejtettem már meg, és a négyrészük (3 kivételével) szinte pontosan be is jött. Írd le az álom részleteit és akkor bővebbet is tudnék mondani. Egyébként a szeretteink halála jelentheti azt, hogy függünk attól a bizonyos illetőtől, akinek meglátjuk a halálát, ha tavasszal álmodtad, lehet a karrier felfelé ívelése is, de ha pl.: télen, akkor betegséget jelenthet a családban.

Szóval mondom, sokmindentől függ! Szerintem írd le!

2010. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tegnap álmodtam, szóval azt tudod gondolom, hogy most tavasz van...:D

Amúgy semmi különös nem volt, csak az, hogy az úton anyukám megállt kocsival, én elmentem valahová, aztán amikor mentem vissza, csak egy kamiont láttam, és a kocsi szét volt roncsolva... Amikor először néztem oda, akkor úgy nézett ki, mint egy halom spagetti, aztán meg csak egy kilapított tányér volt... tudom, hogy nevetséges így elmesélve, meg lehetetlen, de álmodni nagyon rossz volt... Ott volt apukám is, és rögtön kérdeztem, hogy hol van anya, és mondta, hogy meghalt. Ennyi, mivel itt felriadtam.

2010. máj. 14. 18:05
 13/15 anonim ***** válasza:

Szóval akkor tulajdonképpen anyukád egy autóbalesetben halt meg az álmodban. Mivel az egész egy úton történt, az autóút, utca jelenthet előre beláthatatlan következményét egy bizonyos dolognak. És mivel nem láttad a balesetet közvetlenül, ezért ezt a dolgot ami kiváltja a következményt még nem tetted meg. Az apukád jelentléte védelmet jelent. Az apák szinte minden álomban a védelem és megkönnyítés szerepét töltik be.

Szóval összesítva a közeljövőben olyasmi történik, vagy olyasmit teszel majd, ami nagyban kihat a karriered jövőére, a nap felszállóágából ítélve jó irányban. A szüleid pedig nagy valószínűséggel segítenek majd. A karriered meglendülése egy kisebb érzelmi kitörést is kiválthatnak, de a barátaiddal könnyen átesel majd ezen az igen rövid, talán egy-két napos időszakon. :)

2010. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen...:)

Ez stimmelhet is, mert épp most érettségizem, szóval hamarosan eldől, hogy hová vesznek fel...:):)

2010. máj. 16. 12:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Pár napja azt álmodtam, hogy a legjobb barátnőm megkérdt, hogy lőjjem le, és addig könyörgött, amíg meg nem tettem. Nagyon durva volt, reggel még percekig nem voltam benne biztos, hogy ez most mi is volt, aztán inkább gyorsan felhívtam.
2010. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!