Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért lehetett? Van ok az...

Ez miért lehetett? Van ok az aggodalomra Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy alapból kissé figyelmetlen vagyok, de ami reggel történt az már furcsa volt és megijesztett. Szóval mentem reggel az állomásra és láttam hogy egy volt oszt. társam is éppen akkor érkezik meg és ott volt a bnőimmel nekem hattal megérkeztem köszöntem kissé elcsodálkoztam hogy a volt osz. társ miért áll ott velünk (mert nem szokott) de igazából nem néztem ra csak a szemem sarkából. Aztán telt az idő beszélgettünk és kb 5p után amikor megszólalt a "volt oszt. társ" akkor már tényleg ránéztem és akkor jöttem rá h az nem is az az ember akit én hittem hanem xy az egyik legjobb barátnőm. Na már most ezen teljesen kiakadtam mivel percekig azt hittem ő egy másik személy. Ez miért lehetett van okom aggódni?

16/l



2017. ápr. 20. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ikrek.
2017. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
10 éve ismerem tudtommal nincsen iker testvére-_- és egyébként is hülye komment a kérdéshez
2017. ápr. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!