Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki nem tud olyat, ami nem...

Valaki nem tud olyat, ami nem altató még is használ? Meg őrülök már.16/l

Figyelt kérdés
több mint egy hete nem birok aludni normálisan. este nagynehezen elalszok,de akkor kb 3,4 ora múlva felébredek,és utánna semmi. feszült vagyok,gyakran értelmetlenségeket álmodok,és van hogy úgy érzem nem veszek levegőt. valaki tudna tanácsolni valamit ? citromfűtea,valeriana,magneb6-álom kilőve,egyik sem. valaki,szeretnék már egy jót aludni.

2017. ápr. 24. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Menj el orvoshoz, mert sok gyógyszer ami van vény nélkül (pl. Melaton tabletták) az 18 éven felülieknek ajánlott. Beszélj orvossal, ő biztos segít és talál neked való gyógyszert.
2017. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
orvos ajánlotta a magneb6-álom tablettát.
2017. ápr. 24. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Fáraszd le magad, menj fuss egyet a friss levegőn, takaríts össze a szobádban, segíts anyukádnak, és remélhetőleg utána jobbat alszol.
2017. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Én ha nehezen tudok elaludni, Sedacur Fortét szoktam venni, ez vény nélkül kapható, természetes alapanyagokból álló, nyugtatást és elalvást segítő szer.

Ennél komolyabbat csak orvos írhat fel. De ha ez a dolog csak egy hete tart, akkor még nem érdemes orvoshoz menni, akkor menj orvoshoz, ha tartóssá válik a dolog.

2017. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!