Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideig hat a xanax sr...

Mennyi ideig hat a xanax sr 0,5 mg ha reggel 10-kor vettem be?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el szedni meg egyszer ugyanennyit be kellene vennem ejszakara de ugy erzem hatalmas mennyiseg ez nekem. Van itthon sima xanax 0,25 abbol olye kor vehetek be estere 0,5 sr helyett?
2017. máj. 3. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha este beveszed, reggelre nem kellene, hogy még tartson a hatás szerintem. Este, ha veszek be reggel sosem érzem, kivéve ha 4orat alszol akkor még kàba lehetsz. Amúgy ha úgy érzed, hogy neked sok nyugodtan felezd el, ugy már 0, 25. Egyébként nekem is sok a 0,5, de én nem rendszeresen szedem. Avagy, ha mindenképp 0,5-t kell szedni, fokozatosan szokasd magad. Fél par napig ugyanugy majd néhany napig hàromnegyed, aztàn egész.
2017. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most olvasom újra, hogy reggel vetted be, na az a fél, hàromnegyed napodat befolyásolja. Szòval ne csodálkozz, ha álmos, bágyadt vagy stb. Nem tudom mire szeded, de szerintem, ha nem indokolt sok lehet nappalra.
2017. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szorongásra szedem. estére már nem akarnám bevenni az sr-t. Van itthon sima xanax 0,25 is.
2017. máj. 3. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szorongás, pánikra az első dolog amit nem szabad, hogy felülbírálod az orvost. Ő vizsgált téged, felmérte az állapotodat, és felügyel rád. Azt az adagot szedd, és úgy, ahogy előírta neked. sr gyógyszert meg nem is szabad törni!
2017. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első: Sr-nyújtott felszívòdás, tovább hat. Én ilyet még nem szedtem. Ugyh nem rudok ròla, h nem lehetne törni.. Mellesleg a szorongasos, panikra én az egész gyogyszeres kezelést megtagadtam ugy ahogy van. Orvos ide vagy oda.. Van szerencsém látni, hogyan működik vagy bejön vagy nem, ha a kérdezônek sok a 0,5sr vagy visszamegy vagy addig csökkenti, mi értelme lenne, ha egész napra kiüti.. De mindenki döntse el. :) Ha meg van gyengébb akkor azt venném be inkább :) probaltad már a pazichologust- pszichoteràpiát?
2017. máj. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ö èrzi hogyan hat rà a gyogszer, vissza kell menni, ha nem jo. Vègig nèzem nagymamàmon hogyan kisèrleteznek a pazichiàtriàn. Emeljük az adagot, na akkor probàljunk ki hat màsikat( csak depije van) de legutobb a szaroktòl a hàzat majdnem magàra gyujtotta, meg azt se tudta a màsiktòk ki ki kicsoda. Mire a doki akkor irok màst!,, köszönjük emese majd valamelyik tuti bevàlik vagy nem.. szoval nem szent iràs a doki, nem azt mindom, hogy nem kell rà hallgatni, de igenis ha negativan hat vissza kell menni, felhivni stb. Ne hagzd magad.
2018. jan. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!