Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért rettegek az iskolatársai...

Miért rettegek az iskolatársaimtól?

Figyelt kérdés

Facebookon elkezdtem egy fiatalabb csajjal beszélgetni. Tetszik és úgy érzem, hogy én is neki.


Ez lehetne egy tök szép szerelmes sztori, de a probléma az, hogy egyszerűen nem tudok megbarátkozni azzal, hogy egy suliba járunk.. Nyilván, suliban nem lennénk annyit együtt, de azért néha-néha muszáj lenne.. Én pedig ezt nem akarom... inkább egyedül maradok, csak ne kelljen az iskolatársaim/ismerőseim/tanáraim előtt akárcsak beszélgetnem egy lánnyal.

Szinte sehol máshol (kivéve még az uszodákat) nem érzek ilyenfajta szorongást és szociális fóbiát, mint a suliban.


Egyszerűen tudom, hogy nem lennék képes vele beszélgetni (főleg az ismerkedési fázisban) annyi ismerős ember előtt. Más zsúfolt helyeket (pl plázák) sem kedvelek, de ott bőven megvagyok, szinte semmi bajom, de az iskola az kínszenvedés ilyen tekintetben..


Mit tegyek?

Szerintetek, ha kicsit később majd ezt így elmondanám neki, akkor mennyire nézne retardáltnak? :D

17/F


2017. máj. 5. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Találkozz vele suli előtt/után!! :)
2017. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezz egy pszichoterápiára. Rádférne!
2017. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!